• Türkiye  Cenaze Transferi
  • Türkiye  Cenaze Transferi
  • Türkiye  Cenaze işlemleri
  • Türkiye  Cenaze Hizmetleri

Hizmetlerimiz

Cenazenin evinden, hastaneden yada bulunduğu yerden alınarak gerekli tüm işlemlerinin tamamı yapılarak (ölüm raporu, yıkama, kefenleme, tabutlama, nakil belgesi) nakli ve defin hizmetleri gerçekleştirilir. Cenazenin hazırlanması, Ölüm raporunun alınması, Evden alınıp morg'a kaldırılması, Yıkanması, Kefenlenmesi (Techiz, Tekfin), Tabuta Konması, Yeşil örtüsünün örtülmesi, Belediye yol belgesinin alınması hizmeti, Camii'ye nakli, Mezarlığa kadar nakli ve defni...
 

Hazırlanan Evraklar


Doktor tarafından düzenlenen ölüm raporunun veya savcı tarafından düzenlenen defin ruhsatının ve otopsi raporunun alınması, Mernis ölüm tutanağının alınması, Çok dilli ölüm tutanağının alınması (Formül C) Tahnit Raporu, Yol izin belgesi, Konşimeno, Ölüm raporunun noter tasdikli çevirisi, Gümrük evrakları...
 

Yurt İçi Cenaze


Cenazenin evinden, hastaneden yada bulunduğu yerden alınarak gerekli tüm işlemlerinin tamamı yapılarak (Ölüm Raporu, yıkama, kefenleme, tabutlama, nakil belgesi) nakli ve defin hizmetleri gerçekleşir.
 

Yurt İçi Cenaze Hazırlama


1. Ölüm Raporu
2. Yıkama
3. Kefenleme
4. Tabutlama
5. Nakil Belgesi
6. Nakli ve Defni
 

Yurt Dışı Cenaze


Cenaze Evinden, hastaneden yada bulunduğu yerden alınarak dini inançlarına göre hazırlanması, ilaçlanması (tahnitleme), tabutlanması, konsolosluk işlemleri, yol belgesi alınması, kargo ve gümrükleme hizmetlerinin yapılarak naklinin sağlanması.
 

Yurt Dışı Cenaze Gönderme


1. Ölüm Raporu
2. Yıkama veya Dini İnançlara Göre Hazırlama
3. İlaçlama
4. Tabutlama
5. Konsolosluk İşlemi
6. Nakil Belgesi
7. Kargo ve Gümrükleme Hizmetleri
Yurt dışından karşılama: Dünya'nın her yerinden gönderilen cenazelerin alınarak sahibinin istekleri doğrultusunda nakli ve defni yapılır.
 


Defin Hizmetleri


Cenazenin Hazırlanması:
Ölüm Raporunun Alınması
Ev'den Alınıp Morg'a Kaldırılması
Yıkanması ve Kefenlenmesi (Techiz, Tekfin)
Çinkolu Tabuta Konması
Yeşil Örtüsünün Örtülmesi
Belediye Yol Belgesinin Alınması Hizmeti
Camiiye Nakli
Mezarlığa Kadar Nakli ve Defni